AKTUÁLNĚ / Ekologie

Technické služby města Nymburka pořídily svozové vozidlo
 
Autor / zdroj foto: Marta Svobodová

Nymburk

Nová posila TS Nymburk pomůže při svozu odpadkových košů a svozu domácího odpadu z míst nedostupných pro popelářské vozy.

„Pracovníci technických služeb se starají nejen o zeleň a o pořádek v našem městě, ale především o svoz a likvidaci odpadu. Jejich práce je náročná. Svozové vozidlo Piaggio s nástavbou Novarini Micropac v hodnotě 1 598 100 Kč bez DPH jim bude dobrým pomocníkem při svozu odpadkových košů a svozu domácího odpadu z míst nedostupných pro velké popelářské vozy,“ upřesnil místostarosta Bořek Černý.

Dodavatelem technického pomocníka je firma I-TEC Czech, spol. s r.o. z Ostravy a hrazen byl z investičního fondu TS Nymburka.

Svozové vozidlo Piaggio NP6 v kategorii N1 (nákladní vozy do 3,5 t) s nástavbou Novarini Micropac je městské užitkové vozidlo, které je navrženo pro práci v městském prostředí, ale skvěle se hodí i pro práci mimo město. Jeho kompaktní rozměry a výkonnostní parametry ho činí ideálním pro různé profesionální aplikace. Nástavba obsahuje vanovou korbu a lis pro navýšení množství přepravovaného odpadu a zadní vyklápěč na odpadní nádoby o objemu 120 - 240 litrů.

Autor / zdroj: Marta Svobodová

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.