ZAJÍMAVOSTI / Zajímavosti

Ve Sportce padl Superjackpot
Ilustrační foto. 
Autor / zdroj foto: SAZKA a.s.

Ve Sportce padl Superjackpot. Na účet šťastného sázejícího putuje více než 111 milionů korun! Jde o devátou nejvyšší výhru v historii Sportky

„Dosud nejvyšší výhru letošního roku zajistil sázejícímu z internetu páteční druhý tah a šťastná čísla 8, 12, 13, 18, 24, 28 plus dodatkové číslo 48, které výherce vybral náhodným tipem. S nimi výherce trefil i poslední číslo Šance, 2 6 2 8 0 2, které se shodovalo s posledním číslem vsazeného tiketu. Jedná se o čtvrtou nejvyšší výhru ve Sportce za poslední tři roky a devátou nejvyšší v historii,“ uvedla Pavla Hobíková, manažerka externí komunikace společnosti Sazka, a dodává: „V roce 2024 evidujeme už celkem 126 milionářů, kteří si mezi sebe rozdělili celkem 430 027 097 korun.“

Zároveň v tomtéž slosování, rovněž ve druhém tahu, vyhrál jiný sázející z Prahy Jackpot ve výši 11 529 606 korun. Vítězná čísla vybral také náhodným tipem. Oba výherci vsadili plný tiket Sportky se Šancí.

Od začátku letošního roku Sazka eviduje už celkem 126 milionářů, tedy sázejících, kteří vyhráli alespoň jeden milion korun. Sto z nich získalo milion v bonusové hře Milionová vánice Sportky, která probíhala od 14. ledna do 28. února 2024. Pro srovnání – v loňském roce přibylo díky Sazce v Česku 382 nových milionářů, tedy každý den nejméně jeden člověk, kterému Sazka dopomohla k tomu, aby si začal plnit své sny.

Poslední Superjackpot padl ve Sportce loni v srpnu, kdy se výherce z Karlovarska radoval z výhry 185 milionů. Doposud nejvyšší výhra ve Sportce padla v roce 2013, kdy manželé z Chrudimska získali 400 milionů korun. Nejvyšší výhra pak v Česku padla v květnu 2015, kdy sázející v evropské loterii Eurojackpot vsadil tiket v Pardubickém kraji a vyhrál 2,466 miliardy korun.?

Autor / zdroj: Pavla Hobíková

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.