VOLNÝ ČAS / Náš tip

Jak si pomocí nošení náramků vylepšit svůj styl
 
Autor / zdroj foto: trendhim.cz

Typický muž většinou doplňky v podobě šperků zcela přehlíží. Možná si uvědomuje, že klobouk či pěkné hodinky mohou pozvednou jeho celkový vzhled, ale šperkům nevěnuje takovou pozornost, jakou by si zasloužily. Je to tak trošku škoda, protože pokud se k výběru těchto pěkných věciček přistupuje decentním způsobem, dokážou pozvednout běžné oblečení na super elegantní vzhled. A to nás přivádí k dnešnímu bodu, na který se v oblasti doplňků chceme zaměřit: k náramkům.

Náramky jsou jedním z nejjednodušších doplňků, které si na sebe můžete vzít. Jemný kroužek dokáže vašemu stylu dodat více elegance a šarmu. Pokud se rozhodnete nosit náramek, je třeba zvážit několik jednoduchých bodů, kterými se budeme zabývat níže.

1. Mít jasno, co chcete a potřebujete

Prvním krokem při koupi náramku je přesně určit, jaký typ preferujete. Když budete kupovat náramek, ať už půjdete do kamenného obchodu či nakoupíte na internetu, narazíte na mnoho různých kolekcí a modelů. Je proto lepší si zvolit svůj oblíbený model předem a při nákupu hledat pouze tento typ. Díky tomu se v tom množství produktů neztratíte a nákup bude snadnější.

2. Věnujte pozornost svému stylu

Když si vyberete ten správný náramek, dopomůže vám k atraktivnějšímu a oslnivějšímu vzhledu. V každém případě si zvolte náramek, pro který jsou typické tyto tři věci: moderní, mužný a výjimečný. Také je dobré znát různé modely, které na trhu existují. Pro představu můžete navštívit obchod Trendhim, kde si můžete být jistí, že najdete širokou škálu pánských náramků. Vyberte si takový, který bude odpovídat vašemu vzhledu a životnímu stylu a dobře ladit s oblečením.

Když si vyberete ten správný náramek, dopomůže vám k atraktivnějšímu a oslnivějšímu vzhledu.
Když si vyberete ten správný náramek, dopomůže vám k atraktivnějšímu a oslnivějšímu vzhledu.

3. Vyberte si náramek, který má skrytý význam

Ten správný náramek o vás bude něco sdělovat. Může být například symbolem úspěšnosti, osobnosti, životního stylu, kreativity a sebevědomí. Pokud najdete náramek vhodný právě pro vás, vašemu stylu dodá speciální efekt. Proto je dobré zvolit si takový model, který má pro vás osobní význam nebo je dokonce i něčeho symbolem. Náramky z korálků Shamballa například představují světlo, klid a dokonalost.

4. Je třeba znát svou velikost

Pro zjištění velikosti náramku si nejprve přesně změřte obvod zápěstí a k němu poté přidejte 3–5 cm. Tímto způsobem získáte správnou velikost náramku na zápěstí. Pokud chcete náramek dát jako dárek a nevíte přesnou velikost zápěstí dané osoby, možná vám pomůže fakt, že běžný obvod mužské ruky v zápěstí má něco mezi 19 a 21 cm.

Náramky vám pomohou získat úplnější a elegantnější styl bez nějakého zvláštního úsilí.
Náramky vám pomohou získat úplnější a elegantnější styl bez nějakého zvláštního úsilí.

Pár slov závěrem

Náramky vám pomohou získat úplnější a elegantnější styl bez nějakého zvláštního úsilí. Budete-li se řídit těmito tipy, dokážete si hravě vybrat náramek, který se bude hodit k vašemu stylu a bude ladit s vaším oblečením.

Autor / zdroj: PR

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.